סגירה
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
סינונים

זיכרון

מיין לפי
הצג בעמוד

קסם המבוך

עזור לקוסמים הקטנים למצוא את דרכם במבוך הסודי! בעזרת הקוסם המגנטי הקסום תנסה לגלות מה הוא השביל הנכון בזמן שאתה מנסה לזכור איפה הקירות הבלתי נראים נמצאים. אסוף חמש אסימונים קסומים בדרך ונצח! משחק אטרקטיבי מהנה של חברת הקוביה.
230.00 ₪ 160.00 ₪

משחק קופסא במי בחרתי

משחק קופסא במי בחרתי משחק אישיות משודרג עם דמויות המתאימות לעולם המסורת היהודי. מפתח כישורי שפה וכישורים חברתיים
150.00 ₪ 129.90 ₪

משחק לינקס 400 חלקים

משחק לינקס רב מכר עולמי 400 חלקים משחק לינקס 400 חלקים לחידוד התפיסה החזותית ומהירות התגובה. מי יהיה הראשון שימצא את התמונה?
160.00 ₪ 119.90 ₪

זינגו בינגו

זינגו בינגו משחק קופסא עטור פרסים. חוויתי ואטרקטיבי. משחק לצעירים בגיל טרום קריאה שצריכים להתאים את התמונות והמילים לכרטיסי האתגר שלהם. בשתי רמות משחק,
140.00 ₪ 84.90 ₪

משחק זיכרון בעלי חיים

משחק זיכרון בעלי חיים -משחק זיכרון להכרת בעלי החיים משחק מעולה לפיתוח הזיכרון ויכולת ההתאמה החזותית. מחזק את מיומנות תיאום קשר עין-יד, מרחיב את אוצר המילים ומקנה מושגים.
50.00 ₪ 39.90 ₪

משחק בונים מילים

בונים מילים משחק תחרותי להרכבת מילים להעשרה לשונית ולתרגול הקריאה והכתיבה. המשחק תורם להטמעת אותיות האלף – בית והשימוש בהם בצורה תקינה, בהרכבת מילים המשחק מפתח את כושר הזיכרון והחשיבה.
80.00 ₪ 49.90 ₪

משחק ליגרטו ג'וניור

משחק זריזות מהנה וקצבי! מטרת המשחק היא להניח במרכז השולחן כמה שיותר קלפים בעלי צבע או בעל חיים זהה. מפתח זריזות, יכולת השוואה, התאמה ומהירות תגובה.
80.00 ₪ 45.00 ₪

משחק דרמה בפיג'מה פוקסמיינד

משחק דרמה בפיג'מה נסו לנחש מה כל אחד לובש, מגיל 3 ומעלה במספר רמות קושי. המשפחה המלכותית מתכוננת ללכת לישון, אבל בעיה קטנה צצה – איזו פיג'מה ילבשו היום? בזמן שהם נכנסים ויוצאים ממיטותיהם ומחליפים פיג'מות, רוח הרפאים מגיעה לטירה, וכולם מתחבאים מתחת לשמיכה. אבל... לאיזו מיטה עבר המלך? האם המלך או הנסיכה החליפו לפיג'מה כחולה? אולי שניהם? מי שם לב לכל הפרטים הקטנים האלה? משחק שדורש ריכוז ותשומת לב מרביים, מכיוון שבני המשפחה המלכותית אוהבים להחליף את הפיג'מות שלהם ולהחליף ביניהם את המיטות שוב ושוב.
130.00 ₪ 99.90 ₪

משחק קלפים שוקו תות

משחק קלפים שוקו תות כל שחקן בתורו צריך להניח קלף אחד בערימה המרכזית, ולהכריז על העצם המזוהה עם צבעו של הקלף (שאינו בהכרח העצם המופיע בו). חשוב גם לעקוב אחרי הקלפים הנערמים, כי כששני עצמים זהים נוחתים זה על זה, הראשון שמניח עליהם את ידו זוכה בערימה כולה. משחק מצחיק שאי אפשר להפסיק!
90.00 ₪ 54.90 ₪

משחק 9 מי יודע קודקוד

משחק 9 מי יודע קודקוד משחק לוייתי לפיתוח החשיבה והבחנה חזותית מביטים היטב על הקלף והקוביה וממוצאים את התשובה - מה מופיע בקלף פעם אחת בלבד? (איזו צורה ואיזה צבע) - מה לא מופיע בקלף כלל ? (איזו צורה ואיזה צבע) - איזה צורה ואיזה צבע מופיעים בקלף הכי הרבה פעמים? (במקרה זה סופרים צורות לחוד וצבעים לחוד, התשובה מורכבת משילוב הצבעים והצורות) בוחרים באסימון הנכון וזוכים בקלף השאלה
90.00 ₪ 44.90 ₪

משחק זכרון אותיות

משחק זיכרון אותיות – משחק זיכרון אותיות חושף את הילד לעולם האותיות והיכרות האותיות.המשחק מעודד חשיבה, פיתוח הזכרון ויכולת ההתאמה החזותית. מחזק את מיומנות תיאום קשר עין-יד וההבחנה בין צורת האותיות ומחדד את מיומנות הצליל הפותח. המשחק מתאים כשלב ראשוני בלימוד האותיות וכהכנה לקריאה וכתיבה. במשחק 54 כרטיסים איכותיים היוצרים יחד 27 זוגות. בכל זוג כרטיסים מופיעה אות אחת מאותיות הא”ב ובו תמונה של חפץ המתחיל באות. לדוגמה: בזוג הכרטיסים של האות א’ מופיעה תמונה של אניה, בזוג הכרטיסים של האות ב’ מופיעה תמונה של בובה וכן הלאה. בנוסף, האות והתמונה מופיעים על הכרטיס גם בצורתם הכתובה. המשחק מכיל גם את האותיות הסופיות.
80.00 ₪ 49.90 ₪

משחק מגדלידה פוקסמיינד

משחק מגדלידה פוקסמיינד, בואו להרכיב את גביע הגלידה הגדול ביותר. משחק מהנה של טקטיקה וזיכרון, מהנה לילדים ולמבוגרים כאחד, לשחק על מנה שנייה ושלישית של גלידה ללא קלוריות. כל תור הופך השחקן כדור גלידה אחד ומחליט אם לשמור אותו ולהניח אותו בגביע שלו או להחזירו למרכז השולחן. על מנת להניח כדור על גביע, ערכו צריך להיות גבוה מערך הכדור שלפניו.
70.00 ₪ 49.90 ₪