(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
סינונים

משחקי קופסא וקלפים

מגוון משחקי קופסא של מיטב החברות בארץ ובעולם. קודקוד, פוקסמיינד, thinkfun, הקוביה, שפיר, ועוד...

מיין לפי

הרמז חשוד

משחק אסטרטגיה מהיא ומאתגר בניחוח הרפתקני מרגש!
80.00 ₪ 39.90 ₪

משחק תתחילו לארוז פוקסמיינד

משחק שיגרה אתכם לצאת לחופש המשחק מיעוד ל 1-4 שחקנים במשחק תצאו לחופשה ב30 יעדים ברחבי העולם: הוואי, בורה בורה, איביזה... אבל לפני כן, נראה אתכם סוגרים את המזוודה!
140.00 ₪ 89.90 ₪

משחק חשיבה לפתור את החניון פוקסמיינד

משחק חשיבה לפתור את החניון פוקסמיינד מי יהיה אלוף החניות?! משחק חשיבה מעולה. השתמשו ברמזים ובחוברת החידות על מנת להחנות כל מכונית במקומה הנכון
140.00 ₪ 79.90 ₪

משחק קיטי ביטי פוקסמיינד

משחק קיטי ביטי פוקסמיינד החתלתולים רוצים להגיע לסל הצמר בלי שאמם הנחה את מנוחת הצהריים תבחין בהם, זהו משחק זיכרון מטילים קוביות וע"פ הצבעים שהתקבלו מגלים עין אחת של אמא חתולה. שימו לב לזכור היטב איזו עין נפקחה רק כך תוכלו להביא את החתלתולים בבטחה לתוך הסל. משחק זכרון צבעוני ומהנה לכל המשפחה!
140.00 ₪ 99.90 ₪

משחק קובייה Puzzler PRO פאזל פרו פוקסמיינד

משחק קובייה Puzzler PRO פאזל פרו פוקסמיינד האם תוכלו לבנות קוביה מ-6 חלקי הפאזל הכדוריים והצבעוניים? השתמשו בראיה המרחבית ובהגיון סובבו סובבו בסוף תצליחו. מגיע באריזת קובייה מיוחדת המשמשת כבסיס לבניית קובייה מכל חלקי הפאזל .
150.00 ₪ 89.90 ₪

משחק חשיבה פינגווינים על הקרח פוקסמיינד

משחק חשיבה פינגווינים על הקרח פוקסמיינד חמישה פינגווינים על מדרונות הקרח החלקלקים! משחק הגיון מאתגר עם 5 חלקים ייחודיים המשנים את צורתם תוך כדי משחק.
149.90 ₪ 99.90 ₪

משחק קובייה Puzzler GO פאזל גו פוקסמיינד

משחק קובייה Puzzler GO פאזל גו פוקסמיינד האם תוכלו לבנות קובייה מ 7- חלקי הפאזל הצבעוניים? השתמשו ביכולות הראייה המרחבית וההגיון שלכם כדי לפתור את החידה! מגיע באריזת קובייה מיוחדת המשמשת כבסיס לבניית הקובייה מכל חלקי הפאזל .
150.00 ₪ 89.90 ₪

משחק דוקס פוקסמיינד

משחק דוקס פוקסמיינד משחק עטור פרסים! כולל דסקיות צבעוניות דו-צדדיות המשתתפים מתחרים מי יצליח ראשון לסדר את הרצף המופיע בכרטיס ע"י הדסקיות שלו. הבחנה חדה וחשיבה מקורית יסיעו לכם לנצח במשחק ייחודי זה של תפיסה חזותית.
140.00 ₪ 99.90 ₪

משחק ארטיסטיקס גיאומטרי פוקסמיינד

משחק ארטיסטיקס פוקסמיינד משחק הרכבה ודמיון של צורות גאומטריות. אינסוף אפשרויות מקום רחב לעולם של דמיון ויצירתיות
99.90 ₪

משחק מחבואים בג'ונגל פוקסמיינד

משחק מחבואים בג'ונגל פוקסמיינד משחק גו'נגל מסעיר ומרתק! בואו לשחק משחק מחבואים עם חיות הגונגל מי במחבוא? מי מצאתם? 48 חידות מאתגרות בדרגת קושי עולה.
170.00 ₪ 99.90 ₪

משחק תפזורת בסיבוב פוקסמיינד

משחק תפזורת בסיבוב פוקסמיינד תפזורת בסיבוב זהו משחק חיפוש מילים חווייתי לשיפור מיומנויות הקריאה. המשחק מסייע בפיתוח יכולת ההבחנה ומיקוד הראייה באמצעות 3 רמות משחק המותאמות למגוון שלבי התפתחות ילדיכם. אתרו את המילים והאיורים המסתתרים בלוחות. תפסו ראשונים את הצפצפן והניחו את כפתורי הניקוד שלכם כדי לצבור את מרב הנקודות.
140.00 ₪ 99.90 ₪

בלאנקו קודקוד

משחק מילים מלא הבהפתעות לכל אורך המשחק. משבצות בלאנקו מיוחדות מפנות לקלפי בלאנקו – משימה או הפתעה. ניתנת לכם בדיוק דקה לפתרון. בכל תור המצב יכול להשתנות לטובתכם – החלפת אות אחת וכל המילה משתנה – ושוב... זכיתם בניקוד נוסף! המילים על הלוח והאתגרים מתחדשים כל הזמן. הכל פתוח עד למילה האחרונה – שחקו ותהנו.
170.00 ₪ 89.90 ₪

סינון לפי:

אפס הכל