סגירה
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
סינונים

משחקי קופסא וקלפים

מגוון משחקי קופסא של מיטב החברות בארץ ובעולם. קודקוד, פוקסמיינד, thinkfun, הקוביה, שפיר, ועוד...

מיין לפי

דומינו ראלי אקסטרים קודקוד

דומינו ראלי אקסטרים מבית קודקוד מיצר תגובת שרשרת מדהימה של מפולת אבני דומינו עם תעלולים מרהיבים.
150.00 ₪ 114.90 ₪

משחק קופסא השועל החמקמק פוקסמיינד

משחק קופסא השועל החמקמק צוות בלשי במשימה משותפת! משחק של שיתוף פעולה, צוות בלשים אוספים רמזים ופוסלים חשודים אפשריים. המשימה היא לגלות מי מהשועלים גנב את הפשטידה של גב' למפרט לפני שיצליח לחמוק. האם תספיקו לעצור את השועל הערמומי לפני שיעלם, או שהוא יצליח לחמוק?
130.00 ₪ 89.90 ₪

משחק קלפים מרוץ הצבעים

משחק קלפים מרוץ הצבעים משחק צבעוני בקצב מסחרר היפטרו מהקלפים שבידיכם- הורידו קלף בצבע הנכון או עם המילה הנכונה או גם וגם... משחק של כושר הבחנה ומהירות תגובה, מהנה וסוחף את כל המשפחה!
70.00 ₪ 39.90 ₪

זיכרון קלאסי קודקוד

התאמת זוגות כרטיסים זהים, הפעלת הזיכרון ופיתוח יכולת ההבחנה החזותית, לצד שכלול מיומנויות של מוטוריקה עדינה ומהירות חשיבה.
79.90 ₪ 39.90 ₪

משחק אתגר בריבוע פוקסמיינד

משחק אתגר בריבוע פוקסמיינד פתרת ראשון? יצאת גאון פאזל חשיבה שבו 62,208 אפשרויות. מטרת המשחק היא השלמת הריבוע על ידי שימוש בתשעת חלקי המשחק הצבעוניים, אחרי שהנחתם את שבעת מחסומי הדרך על גבי הלוח. גם אם זה נראה לכם לפעמים בלתי אפשרי, תמיד יהיה לכל הפחות פתרון אחד...
130.00 ₪ 89.90 ₪

משחק מרוץ הצבעים קידס פוקסמיינד

משחק מרוץ הצבעים קידס פוקסמיינד משחק צבעוני בקצב מסחרר היפטרו מכל הקלפים שלכם על ידי הנחת קלף באותו צבע או אותה צורה. עכשיו אפשר ליהנות ממירוץ הצבעים גם עם הקטנטנים שבחבורה! מירוץ הצבעים קידס מותאם לכל גיל ואינו דורש קריאה – הנאה ממכרת מובטחת!
70.00 ₪ 44.90 ₪

משחק קופסא סטנגה פוקסמיינד

התכוננו להפגיז עם הדסקיות! אקשן וכיף ללא הפסקה! העזרו ברצועה האלסטית , היו מהירים ומדויקים והטיסו את כל הדסקיות לאורך המגרש עד לצד של היריב! השחקן הראשון שמצליח לרוקן את צדו במגרש מנצח בסיבוב , המנצח בשלושה סבבים הוא המנצח במשחק!
80.00 ₪ 49.90 ₪

לוטו קלאסי קודקוד

משחק התאמה חד ערכית ושייכות לקבוצות
80.00 ₪ 39.90 ₪

משחק מחבואים בחווה פוקסמיינד

משחק מחבואים בחווה פוקסמיינד משחק של יכולת הבחנה ומהירות תגובה. החיות מתחבאות בחווה, והחוואי מחפש אותן. הוא כבר מיין אותן לפי סוג וצבע, אבל חיה אחת עדיין חסרה. איזו חיה באיזה צבע לא מופיעה בקלף? מצאו את החיה והחזירו אותה לחווה!
70.00 ₪ 39.90 ₪

משחק קורטקס ג'וניור

מכיל קלפים בעלי טקסטורה ותחושה שונה למגע. במשחק 8 סוגי אתגרים בנושאי חשיבה מגוונים. (זיכרון, קואורדינציה, הגיון, זיכרון על פי מישוש וכו’). המשחק דורש קליטה ותגובה מהירה . מטרת המשחק לענות את התשובה ברגע שנחשף הקלף העליון. השחקן הראשון שענה יקבל את הקלף. הראשון שהצליח להרכיב את חלקי הפאזל (של המוח) ניצח!.
130.00 ₪ 84.90 ₪

משחק רכבת האתגרים פוקסמיינד

משחק רכבת האתגרים פוקסמיינד חידות גאוניות שיאתגרו את ילדיכם!
140.00 ₪ 124.90 ₪

משחק איכר האיכרים פוקסמיינד

משחק איכר האיכרים פוקסמיינד האיכרים שותלים ערוגות ירק כל איכר יבחר איזה ירק הוא רוצה לגדל המטרה לגדל כמה שיותר מהסוג שבחרתם בחלקה אחת או יותר.. על פי התור יוציאו המשתתפים קוביות משק האחסון, וייצרו מבנה על ידי הצבתן זו לצד זו. צברת את מירב הירקות בחלקה/חלקות שלך? ניצחת! ניתן להגדיל את החלקה שלך או/ו לחסום את האיכר המתחרה ובכך להגיע לניצחון.
140.00 ₪ 99.90 ₪

סינון לפי:

אפס הכל