סגירה
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
סינונים

מתנות מענינות

מיין לפי
הצג בעמוד

מפת עולם עם מדבקות ללימוד

מפת עולם עם מדבקות ללימוד 5 יבשות ו-30 מדינות. העשירו את הידע והכירו את העולם עם ערכת מדבקות רב פעמיות, להדבקת דגלי מדינות שונות ברחבי העולם. הערכה מכילה: מפת עולם בגודל 74X46 ס"מ, מדבקות רב פעמיות.
50.00 ₪ 29.90 ₪

גלובוס מסתובב לצביעה

גלובוס מסתובב לצביעה גלובוס מסתובב עם איור מפת העולם בשחור, מתאים לצביעה באמצעות 6 טושים מחיקים המגיעים במארז, ב מתאים ללימוד, מתאים לנוי על גבי שולחן או מדף. לילדים ובוגרים.
70.00 ₪ 44.90 ₪

חוברת המשחקים הגדולה

חוברת המשחקים הגדולה ספר משחקים הגדול וההיסטרי מבית חלבלוב, הספר מחולק ל-12 פרקים ובהם עשרות משחקים מגוונים לשעות של משחקים משובחים כגון: בול פגיעה, ארץ עיר, איש תלוי, צוללות, מילוי שטחים ועוד. 192 דפים שונים בצבע מלא, עם חירור לתלישה קלה. בספר משחקים קלאסיים מוכרים לצד משחקים מפתיעים ומעשירים – משחקי אסטרטגיה, מחשבה, זריזות ואוצר מילים. פתרון מצוין לבית, לנסיעה, טיול. משחקים שמתאימים ליחיד, זוג או קבוצה.
70.00 ₪ 39.90 ₪

מנורת מיקי

מנורה שולחנית מיקי מאוס אופנתית ומלהיבה.
100.00 ₪ 59.90 ₪

מפת עולם עם מדבקות

עולם גדול ומלא בחוויות, רוצים להכיר אותו טוב יותר? מפת העולם שתעשיר לכם את הידע הכללי ותכיר לכם את היבשות והארצות השונות. המפה מגיעה עם מגוון רחב של מדבקות רב פעמיות. הערכה מכילה: מפת עולם בגודל 74X46 ס"מ, מדבקות רב פעמיות.
60.00 ₪ 29.90 ₪

שרשרת אותיות

חדש וכייפי שרשרת אותיות מהממת להרכבת מילים והחלפה. כל יום בוחרים את התכשיט מחדש.
70.00 ₪ 39.90 ₪

אוצרציק

אוצרצ'יק - אוצר של ערכים יהודיים פלטפורמה טכנולוגית ראשונה מסוגה הפותחת בפני הילדים עולם של תוכן ויצירה ומעניקה להם שעות של משחק והנאה ולכם שעות של סיפוק ונחת, מתנה מושלמת לילדים, צמד מיקרופונים לשירה עצמית בליווי פסקול עשיר מצגת סיפורי צדיקים בליווי שקופיות לקריאה ולהאזנה ואפשרות לספר אותם בעצמכם. מערכת יצירת אלבום אישי עם כל התמונות שהילדים שלכם אוהבים. מיטב ציוריו של האמן יואל וקסברגר לצביעה בשלל אפשרויות. מבחר שיריו האהובים של קופל'ה + שטח אחסון להוספת שירים. המכשיר מאושר ע"י ועדת הרבנים לענייני משמרת הקודש והחינוך אוצרצ'יק הוא ממשק חדשני וידידותי למשתמש שבמגע אצבע ייקח אתכם למסע מרתק אל תוך עולם של חוויות ויצירה, ממערכת שירה בליווי פסקול מוזיקלי (פלייבק) וסיפורי צדיקים מרתקים, ועד שירים מקפיצים, אלבום תמונות ועוד שלל פונקציות אשר יספקו לילדיכם שעות של הנאה. רשימת הסיפורים: הנסיך בארמון הפלאים, יוסף מוקיר שבת, גם זו לטובה, חיים ביד הלשון, פרנסה מן השמים, חמשת המתנות, המלאך הגואל, ההזדמנות בארמון, הלל הזקן, נס חנוכה, שיבנה בית המקדש, ורבי עקיבא
700.00 ₪ 599.90 ₪

בנקט כספת אלקטרונית לילדים

בנקט כספת אלקטרונית לילדים,
100.00 ₪ 84.90 ₪

ברינקט מכונית כספת לילדים

ברינקט מכונית כספת עם קוד סודי כולל אורות ומוסיקה להקיש קוד סודי
200.00 ₪ 119.90 ₪