סגירה
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
סינונים

ערכת מדע לייצר נייר

ערכת מדע לייצור נייר למדו איך נוצר הנייר והכינו בעצמכם נייר ממוחזר משאריות נייר, ירקות, עשב ועלים! בכל יום אנחנו משתמשים בסוגים שונים של נייר: במחברת, במדפסת, בעטיפת מתנה ואפילו בנייר טישו, כדי לקנח את האף.. האם חשבם פעם איך מייצרים נייר? בואו לגלות את הסוד! מהיום תייצר נייר בעצמכם! עם ערכת המדע לייצור נייר, נלמד איך נוצר הנייר ונייצר סוגים שונים של ניירות ממוחזרים מעיסה שנכין מקרטון חלב, מעשבים ועלים ואפילו מגזר! על גבי הדפים הצבעוניים שייצרנו, נוכל לצייר ציורים יפים, לכתוב ברכות ליום הולדת או להכין פנקס מדפי נייר ממוחזרים, מתנה להורים ולחברים. איך זה עובד? ממש כמו במפעלי נייר אמיתיים, נלמד ונתנסה בכל תהליכי ייצור הנייר. נאסוף חומרי גלם כמו שאריות נייר, שבבי עץ, עלים, עשב, ואפילו גזר, נשרה אום במים כדי שיתרככו, נטחן אותם בבלנדר ונהפוך אותם לעיסה. את עיסת הנייר נמזוג למגש מיוחד ועכשיו, חכו בסבלנות, כי הקסם מתרחש מול עינינו: כאשר העיסה תתייבש, היא תהפוך לדף נייר ממוחזר אמיתי שייצרנו בעצמנו!
יצרן: ישראטויס
מק"ט: 20142
מחיר מקורי: 90.00 ₪
54.90 ₪
*
*
*
גולשים שקנו מוצר זה קנו גם

משחק מילים ראשון שלי קודקוד

משחק מילים ראשון שלי קודקוד במשחק 54 אריחי פלסטיק עם אותיות וכ-40 כרטיסים מצוירים אשר על גביהם יש להרכיב את המילה המתאימה. הכרטיסים מופיעים בשתי רמות: מילים בעלות 3 אותיות (בצבע צהוב) ומילים בעלות 4 אותיות (בצבע כחול). מניחים את הכרטיסים במרכז והופכים את הכרטיס העליון. כל שחקן מנסה להרכיב כמה שיותר מהר את המילה המתאימה לציור שעל גבי הכרטיס, מי שמצליח ראשון לוקח את הכרטיס ועוברים לכרטיס הבא. הכרטיסים במשחק דו צדדיים, בצד אחד מופיעה המילה הכתובה ומתחתיה יש להרכיב את המילה מן האריחים, ובצד השני ציור בלבד. המנצח: מי שהצליח לאסוף כמה שיותר כרטיסים.
70.00 ₪ 39.90 ₪

משחק ספר לי סיפור

משחק מופלא של המצאת סיפורים ע"י הכרטיסיות שימוש בדמיון, אוצר מילים, עלילה ודימויים המעשירים את השפה ומפתחים מיומנויות תקשורת. וכך המשחק מאפשר לילד להביע פחד, שמחה, מבוכה וכל רגש אחר אפשר לשחק בקבוצה, אפשר לשחק לבד....כל אחד מחליט איך לשחק. 10 קלפי דמויות 50 קלפי סיפור
110.00 ₪ 49.90 ₪