סגירה
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
סינונים

פיקולה סיטה

מיין לפי
הצג בעמוד

פיקולה סיטה שולחן שבת תואם פליימוביל יהודי

פיקולה סיטה שולחן שבת תואם פליימוביל יהודי שולחן השבת, הזמן המשמעותי משפחה היהודית. עצירה של פעם בשבוע, מילוי מצברים רוחניים, התכנסות משפחתית וזמן איכות שנצרב לשנים. ערכת השבת של פיקולה, מחזקת את הערך החשוב ותורמת לחיזוק הקשר הרגשי והרוחני של הילד עם השבת
240.00 ₪ 199.90 ₪

פיקולה סיטה אפיית חלות תואם פליימוביל יהודי

הילדים שלנו מחוברים עמוק לחוויית השבת, בין אם כשבחרו אותם בגן להיות אבא ואימא של שבת או כשעמדו על שרפרף קטן ועזרו לאימא לקלוע חלות לשבת... הערכה של אפיית חלות מעניקה לילדים התחברות לחוויה ביתית אהובה ומרגשת וכן מעצימה ומפתחת את הדמיון.
140.00 ₪ 99.90 ₪

פיקולה סיטה חדר לימוד תואם פליימוביל יהודי

איזה ילד לא גדל על המסר בחשיבות השמירה על הדממה כשאבא לומד תורה? מי לא חיקה את אביו והתעטף במגבת במקום בטלית, או התנדנד בדבקות עם ספר ילדים....
140.00 ₪ 99.90 ₪

פיקולה סיטה ביקור סבא וסבתא תואם פליימוביל יהודי

דמויות מפתח אהובות ונערצות בכל משפחה שאחראיות בעיקר על הממתקים וההפתעות המשמחות...הערכה תורמת לחיזוק הקשר המשפחתי בדגש על התחברות לסבא וסבתא.
130.00 ₪ 69.90 ₪

פיקולה סיטה אמא של שבת תואם פליימוביל יהודי

מי לא חלמה להיבחר לתפקיד המכובד הזה כשהיתה ילדה? אין ילד שלא מייחל ומצפה לתפקיד החשוב הזה בגן השם אותו במרכז העניינים. הערכה מסייעת ותורמת חיבור לחוויה מכוננת עבור כל ילד ואפשרות לחוות זאת באופן רגוע ומעצים.
60.00 ₪ 37.00 ₪

פיקולה סיטה ילדת יומהולדת תואם פליימוביל יהודי

פיקולה סיטה ילדת יומהולדת תואם פליימוביל יהודי היום המרגש והמסעיר בחייהם של כל ילד וילדה. יום לו הם מצפים בכיליון עיניים במשך שנה שלמה....הערכה תורמת חיבור לרגש הפנימי והעצמת יכולת התבטאות של רגשות שונים.
60.00 ₪ 37.00 ₪

פיקולה סיטה ילד וספר תורה תואם פליימוביל יהודי

פיקולה סיטה ילד וספר תורה תואם פליימוביל יהודי שמחת תורה זה החג של הילדים.... קונים להם ספר תורה ורוקדים איתם על הכתפיים. גם בהכנסת ספר תורה, הילדים הם שחקנים מרכזיים עם הלפידים ושקיות הממתקים...הערכה תורמת לילד חיבור רגשי ומעמיק מלא באהבה לתורה הקדושה.
50.00 ₪ 24.90 ₪

פיקולה סיטה ילד ואופניים תואם פליימוביל יהודי

פיקולה סיטה ילד ואופניים תואם פליימוביל יהודי- לא כל יום הוא יום מתאים לרדת למטה ולנסוע באופניים, אבל כל יום מתאים בהחלט לערכה הצבעונית והמשמחת בה אפשר לשעוט ברחבי הבית עם אופניים. הערכה מעניקה חוויה של משחק דמיון ומרחבים גם ברחבי הבית.
40.00 ₪ 24.90 ₪