סגירה
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
סינונים

קטאן הרחבה עליית שבט האינקה

הרחבה חדשה למשחק האהוב קטאן מטרת השחקנים היא לצבור נקודות ניצחון, מי שמגיע ראשון לעשר נקודות מנצח במשחק. נקודות משיגים באמצעות הקמת יישובים וערים, בניית דרכים או הקמת הצבא הגדול ביותר. עלהשחקן לצבור משאבים (המיוצגים על ידי קלפים), לנהל מסחר עם המשתתפים האחרים ולהשתמש בקלפי התקדמות (Progress cards) כדי להטות את המצב לטובתו. המשחק מבוסס גם על מזל, מפני שחלוקת המשאבים נקבעת לפי הטלת קוביות. | | המשחק משוחק על מפת משושים כאשר כל משושה מייצג סוג קרקע שונה, המניב משאבים (Resources) ומוצרים (Commodities, המופעים בהרחבת הערים והאבירים) שונים המיוצגים על ידי קלפים אותם מחזיק השחקן ביד: | | ים (לא מניב כלום), לעתים כולל נמל מסחר המאפשר סחר במשאבים בשערים נמוכים יותר. המשחק לא עומד לבדו אלא הרחבה של המשחק קטאן. שימו לב! ייתכן פגם קל באריזה.
מחיר מקורי: 280.00 ₪
179.90 ₪
גולשים שקנו מוצר זה קנו גם

משחק קארוס

קארוס משחק קלפים מהיר, מצחיק ומקורי בואו להחנות ראשונים את כלי הרכב בחניה. התניעו, המפתחות בפנים. במשחק: 92 קלפי CARROS, 4 חניות מעוצבות ודף הוראות בעברית
70.00 ₪ 44.90 ₪

קטאן הרחבה מגלי ארצות ופיראטים

הרחבה חדשה של קטאן המרוץ אל הזהב והתהילה החל! הרחבה זו מעשירה את העולם של קטאן בשפע של אפשרויות ויוצרת עבורכם חווית משחק מגוונת ואינטנסיבית במיוחד. שימו לב! ייתכן פגם קל באריזה.
350.00 ₪ 169.90 ₪

משחק בול פגיעה

משחק של הגיון וחשיבה. פיצחת ניצחת.
65.00 ₪ 40.00 ₪

כדור מבוך אלקטרוני פרפלקסוס רבולשיין

כדור מבוך אלקטרוני מרובה-נתיבים.עם מהירויות שונות. לאתגרים מרתקים.
200.00 ₪ 140.00 ₪